15/05/2024, 00:04

Aktuálně přeložená utkání...

DO SUPERFINÁLE TAKÉ MIGHTY DUCKS U23

11/05/2024, 01:49

O týden později než žáci a dorost, nastoupili na stejném místě, tedy v CFIG Aréně v Pardubicích, do svých kvalifikací juniorské týmy do 23 let a týmy žen.

Po páté výhře v řadě vévodí 1. Smětal Silack lize tým SK Véska

07/05/2024, 23:43

V 5. kole 1. ligy opět Véska zvítězila, tentokrát na hřišti posledního Hurikánu, a stále pokračuje bez ztráty bodu.

Mladí Kačeři postupují do Superfinále

03/05/2024, 23:20

Ve středu 1. května se žákovské týmy Olomouc Mighty Ducks U10 a U12 a dorost U19 zúčastnily kvalifikačního turnaje Superligy mládeže v Pardubicích. A oba žákovské týmy vybojovaly postup do červnového čtyřčlenného Superfinále, které se bude konat v Podještě...

Hurikán má druhé nedostavení!

30/04/2024, 00:37

Po odehraném 4. kole vévodí 1. lize bez ztráty bodu tým SK Véska, který před sezónou výrazně posílil.

David Hornich z Hajduku se blýskl 9 brankami

23/04/2024, 22:49

Los soutěže svedl proti sobě úřadujícího mistra s vicemistrem již ve třetím kole. A stejně jako v posledním vzájemném měření sil, i tentokrát byl úspěšnější tým RK Kafki

Odstartoval 53. soutěžní ročník

08/04/2024, 23:13

Dvěma koly 3. a 4. ligy a 1. kolem 1. a 2. ligy byl po čtyřměsíční zimní přestávce zahájen již 53. soutěžní ročník malého fotbalu na Olomoucku.

Postupový / sestupový klíč 2024

20/03/2024, 00:27

Výkonný výbor dne 19.3.2024 schválil postupový a sestupový klíč pro 53. soutěžní ročník olomouckého malého fotbalu

Volební valná hromada Malého fotbalu Olomouc

10/03/2024, 00:41

Olomoucký malý fotbal zvolil Výkonný výbor a Odvolací a revizní komisi na příští čtyři roky

Termínová listina jarní části sezóny 2024

26/01/2024, 09:34

Rozdělení týmů do lig pro soutěžní ročník 2024

16/12/2023, 11:55

Přinášíme rozdělení týmů do nadcházejícího 53. ročníku olomouckého malého fotbalu

Mighty Ducks přečkají zimní přestávku na prvním místě

27/11/2023, 23:53

Olomoucký superligový tým v malém fotbale se ve východní skupině posunul na první příčku před Pardubice. Díky výhře 7:3 v Jihlavě a zaváhání Pardubic na hřišti Ostravy tak bude do jarní části vstupovat z nejlepší pozice. Nejproduktivnějším hráčem je Adam N...

Třetí titul v historii pro RK KAFKI

20/11/2023, 01:24

Po roční pauze si od úřadujícího mistra vzali zpět titul přeborníka olomouckého malého fotbalu borci z týmu RK KAFKI. Rozhodli o tom v předposledním kole ve vzájemném duelu, když porazili KOVO DŘEVO před fantastickou návštěvou na hřišti ve Slavoníně 6:4.

O titul si to ve čtvrtek 9. listopadu rozdají RK Kafki a Kovo Dřevo

07/11/2023, 13:39

Dvě kola před koncem sezóny zůstaly ve hře o titul v nejvyšší soutěži olomouckého malého fotbalu už jen dva týmy.

Festival mládeže malého fotbalu

31/10/2023, 00:14

V sobotu 21. října 2023 se ve sportovním centru mládeže malého fotbalu v Olomouci - Slavoníně uskutečnil za krásného počasí druhý ročník Festivalu mládeže malého fotbalu.

Tři týmy v boji o titul

10/10/2023, 23:00

Malý fotbal má za sebou polovinu odvetné podzimní části. Souboj o titul se zúžil na Kovo Dřevo, RK Kafki a Raptors team

Přihlášky na sezónu 2024

30/09/2023, 10:17

Malý fotbal Olomouc se začíná připravovat na již 53. ročník svých soutěží

První dvě podzimní kola ovládli Raptoři a Kovo Dřevo

20/09/2023, 19:35

Po letní přestávce se odvetná podzimní polovina soutěží olomouckého malého fotbalu rozběhla prvními dvěma koly